Únor 2011

Mořské víly - H2o&Charmed

27. února 2011 v 21:48 | Will Fred |  Moje vytvořené videa

A je to tu.Dlouho slibované video o H2O a Čarodějkách je tady.Dlouho mi trvalo než jsem našel tu správnou hudbu a doufám, že jsem vybral dobře.Video je o tom, že jsem spojil dva moje nejoblíbenější seriály - the charmed a h2o:just add water.V čarodějkách se Phoebe změnila na mořskou pannu a Holky z H2O jsou sami mořskými panami.Přeju Vám hezké pokoukání a prosím komentujte zda se Vám líbilo a nebo ne.

Hudba : Holly Vallance - Kiss kiss
Epizody : H2O ( 1-2. série ) , the Charmed 5x01,02

( pozn. autora. Pečlivě koukejte na styl plavání Phoebe a H2O holek.Je vidět, že H2O je propracovanější co se týče ploutvý i plavání, ale musíme brát v potaz, že je mezi těmito seriály 5 let rozdíl )

Obrázky 3 série - holky

27. února 2011 v 21:41 | Will Fred |  Obrázky H2O
Pár obázků z H2O, co jsem kde našel

Tenhle je z díli 3x01 - Probuzení

Pro změnu tenhle je z 3x26 - Maturita ( poslední díl )

Úžasná novinka - H2O : 4.série

26. února 2011 v 23:36 | Will Fred |  -> H2O : stačí přidat vodu <-
Dneska jsem se na Facebook dozvěděl úžasnou novinu.A to, že bude 4.serie H2O:stačí přidat vodu.Psát informace tady ,, zatím ,, nebudu ,až si budu 100% jistý že jsou správné.Nechci tu dělat splašence, který napíše milion kravin :-) , ale mám ohromnou radost, že natočí další serii ...

Rikkin medailonek s červeným kamínkem

26. února 2011 v 22:49 | Will Fred |  Cariba = Rikki
Rikki dostala medailonek s červeným kamínkem.Červený kamínek skvěle charakterizuje její moc Ohřívat vodu.Je červený jako oheň.Dostala se k němu zkrátka náhodně.Když měla rande se Zanem, tak zašli ke krámku s bižuterii a uviděla ve výloze ten samý medailonek jako má Cleo.Chtěla ho získat, ale chlap co prodával v prodejně jí řekl, že stojí 250Dolarů.Aspoň si ho vyfotila aby ho ukázala slečně Chadhamové a holkám.Ta jí řekla, že patřil její kamarádce Julie.Rikki ho nakonec získala ikdyž si ho koupila místní fiflena Miriam, a slečna Chadhamová jí ho dala jako odměnu za to, že uchovala tajemství.Ve 3. sérii ho však sundává a začne nosit modrý krystal.


Emmin medailonek s bílým kamínkem

26. února 2011 v 22:45 | Will Fred |  Claire = Emma
Emma dostala medailonek s bílým kamínkem.Bílý kamínek skvěle charakterizuje její schopnost Zmrazit vodu.Je bílý jako led. Ten patřil slečně Luise Chadhamové.Dostala ho od ní, aby byli vždy spolu.Všechny tři totiž charakterizují tajemství, které musí utajit.Emma na konci druhé serie odjíždí a sní i její medailonek


Clein medailonek s modrým kamínkem

26. února 2011 v 22:44 | Will Fred |  Phoebe = Cleo
Clein medailonek má modrý kamínek.Modrý kamínek skvěle charakterizuje její schopnost Manipulace s vodou.Je modrý jako voda.Dříve patřil Gracie, která ho hodila do měsíční tůně a Emma jej znovu našla.Ve druhé sérii ji Charlotta vzala medailonek s argumentem, že patří jí.Měla sice pravdu že medailonek patřil Gracie, ale slečna Chadhamová jí ho darovala, jakožto jediný zástupce starých mořských panen.Nakonec se jí v pořádku vrátil.Ve třetí serii však nastává chyba a Clein medailonek má bílý kamínek.V 3.sérii medailonek sundá a vyměňuje ho za modrý krystal.Emma Gilbertová

26. února 2011 v 22:38 | Will Fred |  Claire = Emma

Emma Gilbert

Emma je vychovaná stylem, že vše musí mít svůj pořádek.Závodně plavala a byla hodně dobrá.Začala plavat od šesti.Emma má bratra Eliota.Emmě se líbil kluk Byron, který zase závodně surfoval.Ve druhé sérii se jí však líbil Ash.Seznámila se s ním, když se Eliot chtěl naučit jezdit na koni.Dokonce se s ním setkala v Juicebaru, protože ho WillFred jmenoval jako provozním baru.Emmě se moc líbil, ale kvůli tajemství, které má byla odtažitá.Nakonec mu řekla co je zač a Ash to bral v pohodě.Emma nedochodila školu s holkami, protože její otec dostal nabídku v zahraničí a cestovat po světě.A tak opouští město i seriál…


Wall Cleo

22. února 2011 v 21:14 | Will Fred |  Obrázky H2O
Jednou jsem se zase ve škole při nějaké hodině nudil a tak jsem vyrobil wall s Cleo.Moc se mi líbí osobně :-)A co vám ?
c vc

Rikki Chadwick

22. února 2011 v 21:10 | Will Fred |  Cariba = Rikki

Rikki Chadwick


Rikki je samotářská, celkem protivná holka.Žije sama se svým tátou v mobilhome.Rikki se poprvé setkala s Cleo když skočila Zanovi na léčku.Rozbila mu totiž člun.Ze začátku se hádala s Emmou, protože každá je jiná.Ale nakonec se z ní stali nejlepší kamarádky mající stejné tajemství. .Se Zanem se hodně nenáviděla, ale co se škárlívá, to se rádo mývá.Začala s ním chodit.Emmě se to nelíbilo.Chodili spolu celkem čtyři roky.Zane ji tak miloval, že uskutečnil její nápad a z Juicebaru udělal Rikkibar.Rickky dělala provozní toho baru.Rozešli se kvůli Sophie, která políbila Zana.Nakonec mu řekla ať si nedělá žádné naděje.Ale podle mě se k sobě vrátili.Ačkoliv jsou to dvě různé osobnosti, tak se k sobě hodí.
v

Cleo Sertori

22. února 2011 v 21:04 | Will Fred |  Phoebe = Cleo

Cleo Sertorihrf
Cleo je plachá, bázlivá a neměla vůbec ráda vodu.Odmala se kamarádila s Emmou a Lewisem s kterým začala i chodit.S Rikki se znala už od vidění ze školy, ale poprvé s ní mluvila, když ji Zane nachytal na svou lest se svým člunem.Cleo má sestru Kim, která je rozmazlená a sobecká.Její život nebyl vždy lehký.Matka se rozešla se svým manželem tudíž Cleiným otcem a taky se rozešla s Lewis.Po dlouhé pauze se nakonec k sobě vrátily.Po nějakém čase, ale Lewis dostal nabídku studovat v Americe, ale zůstali spolu.Cleo se hodně změnila za tu dobu co se stala mořskou pannou ( v 3. serii ) už není tak plachá a bázlivá, naopak je silná a jde si pevně za svým.Nakonec udělala Závěrečný zkoušky na jedničku a patřila mezi nejlepší vědecké studenty …
g

Dagmar Jůlie Patrasová

13. února 2011 v 22:38 | Will Fred |  -> Dáda Patrasová <-
fn

Dáda Patrasová


Celým jménem Dagmar Jůlie Patrasová.Narodila se 27.4.1956 v Praze.Je dcerou Karla Patrasa a Věry Patrasové .Její otec byl profesorem hry na harfu v Akademii múzických umění
a její maminka zpívala ve filharmonickém sboru.Díky tatínkovi získala vztah k vážné hudbě.Bydlela v Břehové ulici č. 8, jen pár kroků od Rudolfína, Vltavy či Staroměstského náměstí.

Její největší vzor pro budoucí práci byla bezesporu Štěpánka Haničincová.S ní se setkala, když jí byli čtyři roky.Chtěla být jako ona , Hodná a milá .Ikdyž byla dcerou umělecké rodiny věnovala se naplno gymnastice celých devět let.Chtěla dokonce na sportovní školu, ale její maminka jí to rozmluvila.Ale bohužel díky této aktivitě má dodnes problémy s páteří.

V dětství také chodila na hodiny klavíru, které jí moc bavili.Chodila též do dramatického a výtvarného kroužku.Základní pěvecké zkušenosti začala získávat ve známem Kuhnově dětském sboru.Chodila zpívat k panu Chválovi.

Svou první hereckou roli dostala už jako desetiletá holka v pořadu Rodinná pošta, kde hrála chudé děvčátko a šlo o to jak dříve lidé chodily oblečený.Hrála i například v recitálech Waldemara Matušky a Václava Neckáře.

Přijímací zkoušky na pražskou konzervatoř dělala Dáda tajně, protože její otec si nepřál aby z ní byla herečka.Zkoušky udělala na jedničku, ale její otec na to přišel a bylo zle.Další den šel za ředitelem, že si nepřeje aby jeho dcera tam studovala, že by si někdo mohl myslet, že je tam z protekce když on tam učí.Nakonec dal výpověď.Vystudovala hudebně-dramatický obor, kde se učí nejen hrát, ale i zpívat a tancovat.Dáda dostala angažmá v divadle SEMAFOR.

První filmová role, která Dádu proslavila byla Smrt stopařek od Jindřicha Poláka.Ovšem životní role jí teprve čekala.Byla to Xenie ze slavného a oblíbeného seriálu Arabela .Bylo ji tenkrát 22 let.Tady si jí nejvíc začali všímat děti.Další malé, ale nezapomenutelné role měla ve filmech Trhák a Vrchní,prchni.V Trháku hrála sexy klapku a ve Vrchní,prchni měla sexy roli ve sprše s Josefem Abrhámem.Další velmi známá role Dády byla v seriálu Návštěvníci.Ruku na srdce, kdo ten seriál nezná?Ztvárnila roli Emílie Fernandéz alias Káťu Jandovou vydávající se za geometričku společně dalšími třemi kolegy.

Dáda v době natáčení porodila a měla svatbu s Felixem Slováčkem…..konec 1.části
( informace získané z knihy Fenomén Dáda )

Wall H2O

13. února 2011 v 22:35 | Will Fred |  Obrázky H2O
Tak jsem se znova nudil ve škole a vyrobil jsem wall s H2O.Jako extra super dílo to není, ale na plochu k pc to je hezké :-)


mjm

Chybička ...

4. února 2011 v 21:29 | Will Fred |  -> H2O : stačí přidat vodu <-
H2O má jen 3.serie, ale objevil sem už i chybičku.Viz. obrázek.Mám takovou teorii, že si Cleo s Emmou vyměnila medailonky na důkaz přátelství, ale nikde o tom není zmínky, takže to je spíš opravdu chyba režiséra :-)
Jde o to, že Cleo má v 1 a 2 serii medailonek s modrým kamenem, ale ve 3.serii má bílý kamínek, co má Emma...těžko říct kde se stala chyba, ale... :-)
d

Můj medailonek ...

4. února 2011 v 21:23 | Will Fred |  Věci ze seriálu H2O
Tak jsem hledal zda se vyrábí medailonky ze seriálu H2O: stačí přidat vodu, a mělo to uspěch.Opravdu jsem našel firmu, která je vyrábí a poslala mi obrázek jak vypadají.Ani sekundu jsem neváhal a ihned objednal medailonek.Měl jsem na výběr z bílého, červeného a nebo modrého kamene.Moji volbu vidíte.Jsem s ním moc spokojenej...
5
4

Změna blogu je hotová ...

3. února 2011 v 21:16 | Will Fred |  Blogové věci
Tákže skoro po týdnu se mi povedlo dodělat blog, všechny články jsem přebral, promazal a nebo dal zpátky do rubrik.Změnil jsem si i jméno z Freda5200 na WillaFreda :-) .Nové záhlaví, které tvoří jak seriál Čarodějky tak H2O: stačí přidat vodu, ale i moje tvorba obrázky z těchto seriálů.A když je zmíňka o rubrikách ták sem původní smazal a vyrobil nové.Doufám že jsou přehledné a vyznáte se v nich. -> Čarodějky <- zůstali , -> H2O:stačit přidat vodu <- není už novinka, ale pokusím se přidávat co nejvíc článků...Úplná novinka je rubrika -> Dáda Patrasová <- , považuju ji za skvělou herečku a skvělou dětskou zpěvačku.Ruku na srdce, kdo ji jako malý neposlouchal.A začal sem si ji více vážit i po přečtení knihy, která se zabývá jen jí ( později ji sem dám )...Předem upozorňuji, že blbé a urážlivé komentáře budou smazány.Je každýho věc co kdo poslouchá a toto je můj blog a můžu tady mít co chci :-) . Pokud si potřebujete postěžovat prostor máte zde Stížnosti na blog , ale pozor vulgární či urážlivé komentáře budou bez milosti smazány !!! A stále v provozu je rubrika Poradna Will Freda ...
Pozitivní komentáře jsou vítány :-)
Doufám že se Vám líbí nové záhlaví blogu a přeji krásnou podívanou...
rg

Moje tvorba : H2O

3. února 2011 v 21:14 | Will Fred |  Věci ze seriálu H2O
Taktéž jsem se nudil a namaloval i seriál H2O: stačí přidat vodu.Podařilo se mi sehnat i medailonek co nosí holky.Mám s modrým kamínkem ( později ukážu ) a tady je můj nákres...taky můžete komentovat Děkuju
H2

Moje tvorba : Čarodějky

3. února 2011 v 21:12 | Will Fred |  Věci ze seriálu Charmed
Jednou jsem se nudil a namaloval obrázek Triquetry, kterou nosím už 5 let na krku :-) , žádné mistrovské dílo to není, ale okomentujte to sami :-)
ČA

Sem piště co se Vám tu nelíbí

3. února 2011 v 21:08 | Will Fred |  Stížnosti na BLOG
Tady máte prostor k vyjádření svého názoru na můj blog, at je pozitivní a nebo negativní

UPOZORŇUJU VŠAK, ŽE VULGÁRNÍ NEBO URÁŽLIVÉ KOMENTÁŘE BUDOU BEZMILOSTI SMAZÁNY !!!